Equip Humà

Equip Humà

Pep Castarlenas, director d’ekke, commpta amb un grup de professionals fidels a la seva manera de ser, d’entendre la vida i la feina. La passió, la il·lusió en el treball i l’energia per divertir-se i fer divertir als altres són la clau, segons Pep Castarlenas, per seguir complint molts més anys.

 pep@ekke.es

plato_galeria_plato-ekke-ekke-114305_ppc

Departament Tècnic

Llucía Banyeres
directora tècnica
tècnica activitats dirigides
entrenadora personal
llucia@ekke.es

Ada Anglés
tècnica activitats dirigides
coordinadora entrenaments personals
ada@ekke.es

Adrián Acosta
tècnic activitats dirigides
fitness
entrenador personal
coordinador ekke family
adrian@ekke.es

Agustín Tremosa

tècnic ekke aqua

Alba Almenara
tècnica ekke aqua
almenara@ekke.cat

Albert Camarasa
tècnic ekke aqua
activitats dirigides
fitness
entrenador personal
kmarasa@ekke.cat

Almudena González
tècnica ekke aqua
entrenadora personal
almudena@ekke.es

Álvaro De Pano
tècnic activitats dirigides
entrenador personal
coordinador Bodytec
alvaro@ekke.es

Andreu Caravaca
entrenaments oposicions
andreu@ekke.cat

Anna García
tècnica activitats dirigides
entrenadora personal
coordinadora Slim Belly
anna@ekke.cat

Anna Gordillo
tècnic activitats dirigides
annagordillo@ekke.es

Ares Cuesta
tècnica ioga
ares@ekke.es

Daniel Escudero
tècnic activitats dirigides
entrenador personal
coordinador fitness
dani@ekke.cat

David Castel
tècnic fitness i activitats dirigides, coordinador SGT
david@ekke.es

Eva Camí
tècnica activitats dirigides
eva@ekke.cat

Gerard Boquet
tècnic ekke pàdel
padel@ekke.es

Isaac Martínez
tècnic fitness i activitats dirigides
isaac@ekke.cat

Iván Espílez
tècnic fitness
entrenador personal
coordinador ekkerunning
ivan@ekke.es

José Luis Delgado
tècnic activitats dirigides
entrenador personal
coordinador activitats coreografiadas
joseluis@ekke.es

Jose Miguel Juan
tècnic ekke pàdel

Josep Carles
tècnic fitness i entrenador personal
chicho@ekke.cat

Karim Sellamito
socorrista

Kike Borrás
tècnic activitats dirigides
coordinador ekke naturaleza
i ekke submarinismo
kike@ekke.es

Kike Lacasa
coordinador activitats infantiles i júniors
tècnic ekke pàdel
lacasa@ekke.es

Leo Machado
tècnic fitness i activitats dirigides
entrenador personal
leo@ekke.cat

Lídia Escandell
tècnica Zumba i Zumba family

Lluís Adé
tècnic ioga
coordinador ekke motor
lluisade@ekke.es

Luis Bueno
tècnic ioga
lluisbueno@ekke.cat

Lorena Piulats
tècnica ekke aqua i activitats dirigides
entrenadora personal
coordinadora TRX
lorena@ekke.cat

Maria Martorell
tècnica ekke aqua

Marta Bonjoch
tècnica ekke aqua
activitats dirigides

Marta Casals
profesora danza ekke
casalm@ekke.es

Marta Mongay
tècnica fitness
mmongay@ekke.cat

Marc Rodríguez
tècnic fitness i fisioterapeuta
entrenador personal
marc@ekke.cat

Míriam Cuesta
tècnic ekke aqua i activitats dirigides
entrenadora personal
miriam@ekke.es

Míriam Rodríguez
tècnica activitats dirigides
entrenadora personal
miriamro@ekke.es

Núria
Tècnica ioga

Pep Eroles
tècnic Jiujitsu
defensa personal
peperoles@ekke.es

Peter Petrovic
tècnic ekke aqua i activitats dirigides
entrenador personal
coordinador Masters
peter@ekke.es

Ricart Cuesta
tècnic activitats dirigides

Roger Camprubí
tècnic ekke running

Roger Farrús
tècnic ekke running i futbol infantil

Roger Ricart
tècnic Judo ekke
entrenador personal
roger@ekke.es

Ruben Cabanillas
tècnic activitats dirigides
entrenador personal
ruben@ekke.cat

Sabrine Damian
tècnica activitats dirigides

Silvia Cabanilles
tècnica activitats dirigides
silvia@ekke.cat

Vanesa Piulats
tècnica ekke aqua
tècnica activitats dirigides
entrenadora personal
coordinadora activitats infantils aquàticas
vanesa@ekke.es

Xavi Blanco
tècnic dansa
xavib@ekke.es

Departament Comercial i de Recepció

Ra Badia
directora comercial
ra@ekke.es

Deidy Ayneto
comercial
deidy@ekke.cat

Luisa Pinillos
recepció
luisa@ekke.es

Montse Sugranyes
recepció
montse@ekke.es

Montse Maldonado
recepció
montsemaldonado@ekke.cat

Patrícia Ojeda
recepció
patricia@ekke.es

Trini Vázquez
recepció
trini@ekke.cat

Ginger Veloz
recepció
ginger@ekke.cat

Eric Borbón
recepción
eric@ekke.cat

Magda Cocis
recepción ekke beauty
magda@ekke.cat

Aida Mateu
recepción sentropia
aida@ekke.cat

Rebeca Olivera
recepción sentropia
rebeca@ekke.es

Departament de Marketing i Comunicació

Joan David Porté
director comunicació i màrqueting
joandavid@ekke.es

Eva Camí
community manager
webmaster
eva@ekke.cat

Departament Financier

Albert Ichart
director financer
aberti@ekke.es

Quim Ichart
administració
quim@ekke.es

Departament de Manteniment

Josep Calvís
cap de manteniment
manteniment@ekke.es

Luis Lujano
tècnic manteniment

David Vallverdú
tècnic manteniment