Departament tècnic

By 24 novembre, 2016Sin categoría

Llucía Banyeres
directora tècnica
tècnica activitats dirigides
llucia@ekke.es

Adrián Acosta
tècnic sala fitness i activitats dirigides
coordinador ekke family
adrian@ekke.es

Lluís Adé
tècnic ioga
lluisade@ekke.es

Ada Anglés
tècnica activitats dirigides
coordinadora running i entrenaments personals
ada@ekke.es

Sergi Beltran
tècnic activitats dirgidides i running

Xavi Blanco
tècnic dansa
xavib@ekke.es

Marta Bonjoch
tècnica ekke aqua

Gerard Boquet
Coordinador ekke pàdel
padel@ekke.es

Kike Borrás
tècnic activitats dirigides
coordinador cycling i activitats infantils i júniors
kike@ekke.es

Luis Bueno
tècnic ioga
lluisbueno@ekke.cat

Ruben Cabanillas
entrenador personal
ruben@ekke.cat

Silvia Cabanilles
tècnica Zumba
silvia@ekke.cat

Eva Camí
tècnica activitats dirigides
eva@ekke.cat

Andreu Caravaca
entrenaments oposicions
andreu@ekke.cat

Josep Carles Costa
tècnic sala fitness i skill athletics
chicho@ekke.cat

Gerard Carrillo
tècnic activitats dirigides

David Castel
tècnic fitness i activitats dirigides, coordinador SGT
david@ekke.es

Núria Cirilo
Tècnica ioga

nuria@ekke.cat

Richi Ciutad
tècnic activitats dirigides

Míriam Cuesta
tècnic ekke aqua i activitats dirigides
miriam@ekke.es

José Luis Delgado
tècnic activitats dirigides
coordinador Les Mills i Zumba
joseluis@ekke.es

Pep Eroles
tècnic Jiujitsu
defensa personal
peperoles@ekke.es

Roger Farrús
tècnic activitats dirigides i running

Joel Fúnez
tècnic sala fitness

Anna García
tècnica activitats dirigides
anna@ekke.cat

Almudena González
tècnica sala fitness i activitats dirigies
almudena@ekke.es

Anna Gordillo
tècnica activitats dirigides
Coordinadora ekke warriors
annagordillo@ekke.es

Jose Miguel Juan
tècnic ekke pàdel

Kike Lacasa
Coordinador ekke pàdel
lacasa@ekke.es

Gerard López
tècnic natació infantil i socorrista

Isaac Martínez
tècnic sala fitness i activitats dirigides
isaac@ekke.cat

Maria Martorell
tècnica ekke aqua

Vero Muñoz
tècnica sala fitness

Peter Petrovic
tècnic ekke aqua i activitats dirigides
coordinador Masters
peter@ekke.es

Lorena Piulats
tècnica ekke aqua i activitats dirigides
lorena@ekke.cat

Vanesa Piulats
tècnica aqua i activitats dirigides
vanesa@ekke.es

Míriam Rodríguez
tècnica activitats dirigides
miriamro@ekke.es

Karim Sellamito
socorrista

José Luis Torné
tècnic cycling

Agustín Tremosa

tècnic ekke aqua

Leave a Reply

902 11 05 22

info@ekke.es